شرکت صنایع شیمایی رزین و چسب آذر با نام رسمی و ثبت شده آذر تابان آسیا از سال 1372 شروع به فعالیت در زمینه تولید و صادرات انواع رزین های امولسیونی هموپلیمر و کوپلیمر وینیل استات و چسب های پایه آب از قبیل چسب چوب، چسب صحافی، چسب بسته بندی در گریدهای مختلف و چسب های حلالی، چسب فوری و صنعتی و موکت در بسته بندی های متنوع به اکثر کشورهای آسیای میانه نمود و هر ساله محصولات متنوع تری از جمله رزین های اکریلیکی، چسب بتن، چسب DM5 و چسب کاشی، چسب های حرارتی (hot melt) در گریدهای مختلف را به سبد محصولات خود افزود بطوریکه با توجه به مستندات موجود می توان ادعا کرد که این شرکت در حال حاضر (1392) بزرگترین صادرکننده چسب چوب، چسب پارکت و چسب فوری به کشورهای همسایه می باشد.
شرکت صنایع شیمیایی رزین و چسب آذر در سال 1382 واحد دیگر خود را در شهرک صنعتی اشتهارد به منظور افزایش تولید رزین های امولسیونی تاسیس نمود و با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و آزمایشگاه مجهز و پیشرفته، افزایش تولید بیش از ده نوع رزین های هموپلیمر، کوپلیمر وینیل استات و اکریلیک مورد مصرف در کارخانجات خودروسازی، فرش و موکت، رنگسازی، کاغذسازی، کنیتکس، پوشش های سلولزی، عایق بام، چسب سازی، صنعت چاپ پارچه، چرم سازی و ... گردیده است.

 

از آنجا که رویکرد مدیریت شرکت صنایع شیمیایی رزین و چسب آذر همواره براساس تحقیق، توسعه و پیشرفت بوده است، در سال 1390 گرید تخصصی دیگری از چسب های حرارتی  "Hot Melt" مورد مصرف در صنایع خودروسازی را به خطوط تولید خود اضافه نمود که با تکنولوژی روز دنیا تولید می گردد ، چسب  Hot Meltدر صنایع بسیار زیادی نظیر صحافی، بسته بندی، لیبلینگ، خودروسازی، سلولزی، فیلترسازی، چوب و ... مورد مصرف می باشد.
خط مشی شرکت صنایع شیمیایی رزین و چسب آذر که مدیریت شرکت را بر آن داشته تا همواره در جهت تحقیق آن گام بردارند، تحقیق، آزمایش، تولید و توسعه انواع رزین و چسب های مورد مصرف در صنایع مرتبط می باشد که همانطور که قبل از این با عنایت پروردگار به آن دست یافته اند بعد از این نیز ان شاء الله مستمر خواهد بود.

 

صادرات azar-slideshow-hero4-export

چسب آب بندی S701